Skládání a přesun řeziva
18.05.2007

Kadibudka ToY-ToY

26.05.2007
Základy
27.05.2007
Společně s rodinou Krbců byla navržena, vybudována, natřena a odzkoušena kadibudka ToY-ToY. Jedná se o zcela nový typ, který svým umístěním v exteriéru s fantastickým výhledem na skalní město Adršpachu, poskytuje neočekávané zážitky, které jsou dále podpořeny neotřelým interiérem, ve kterém vyniká zejména vodovní kohoutek na teplou a studenou vodu a velmi funkčně řešené dveře, jež kromě zmíněného výhledu na skály poskytují uživateli neočekávaný prostor na nohy.
Svojí koncepcí a funkčností pak stavba, spolu se všemi výše zmíněnými detaily včetně taktně voleného barevného tónu, poskytuje uživateli velmi nadstandardnímu sraní.
Vzhledem k velkému počtu zahraničních návštěvníku v dané lokalitě a to zejména německy hovořících, jsme se rozhodli pro provozování turistické atrakce „Echt tschechischen Scheisse Exkretion“.
ToY-ToYZáklady na kadibudkuMytí budkyKdo nemaluje, ať nesere a už i děti vědí, že to potřebují.... i Jana to ví.Odpočinek při práci!?Hanka si život bez lopatičky už nedokáže představit.Panoramatický výhled na Adršpašské skály z polohy sedícího sráče